SSS - Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl sipariş verebilirim?

İlk olarak beğendiğiniz ürünü veya ürünleri sepetinize ekleyin. Daha sonra sepetinizi ziyaret edip siparişinizi tamamlayarak alışverişinizi bitirin


Şifremi unuttum nasıl öğrenebilirim?

Giriş yap sayfasından şifemi unuttum linkine tıklayınız.


Üye olmadan sipariş verebilirmiyim?

Üye olmadan da sipariş verebilirsiniz.


Nasıl üye olurum?

"Yeni Üye" bağlantısına tıklayarak üye olabilirsiniz.


Kapıda ödeme seçeneğiniz var mı?

Maalesef kapıda ödeme seçeneğimiz yoktur. Kredi kartınız ile peşin veya 9’a kadar taksitli olarak alışveriş yapabilirsiniz.

Şayet internet üzerinden alışverişlerinizde kredi kartınızın güvenliği endişesi nedeni kapıda ödeme seçeneğini kullanmak istiyorsanız, sitemizde alışverişler 3D Secure yöntemi ve SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır. Kredi kartı bilgilerinizi sadece bankanız ile paylaşırsınız. Bize sadece bankanızdan ödeme alındığına dair teyit gelmektedir.

Eğer ürünü kontrol edip öyle satın almak istediğinizden dolayı kapıda ödeme seçeneği ile alışveriş yapmak istiyorsanız, ürünlerimizde 14 gün içerisinde ücretsiz iade güvencemiz bulunmaktadır. Satın almış olduğunuz ürünü beğenmediyseniz kullanmadan ambalajı ile birlikte iade edebilirsiniz.

İade ve ödeme ile ilgili daha detaylı bilgiyi sitemizin alt kısmındaki ilgili linklerde bulabilirsiniz.


3D Secure nedir ?

İnternet ortamındaki alışverişlerinizi güvenli hale getirmek için uygulanan bir sistemdir. Kredi kartı bilgileriniz başkası tarafından öğrenilse bile bu sistem sayesinde kart sahibinin cep telefonuna gelen güvenlik kodu girilmeden alışveriş tamamlanamaz.


Eksik veya hasarlı bir ürünü teslim almalı mıyım?

Kargo görevlisinin teslimatı sırasında ürününüzün eksik, hasarlı veya ambalajının bozuk olup olmadığını lütfen kontrol edin. Böyle bir durum ile karşılaşırsanız kargo görevlisine tutanak tutturarak siparişi teslim almayınız. Siparişinizi teslim almadığınız durumlarda lütfen bizimle iletişime geçin. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden kurumumuz sorumlu değildir.

Daha detaylı bilgi için lütfen Kargo ve Teslimat sayfamızı ziyaret ediniz.


Ürünü geri iade edebilir miyim?

6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun gereğince, tüketicinin sebep göstermeden teslimat tarihini takip eden 14 gün içinde cayma haklarını kullanarak ve kargo ücreti ödemeden ürünleri iade etme hakkı vardır.

Daha detaylı bilgi için lütfen İade ve Değişim sayfamızı ziyaret ediniz.


Ürünleriniz garantili midir?

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.


Sipariş esnasında TC Kimlik numarası neden isteniyor?

(29/08/2006) 26274 sayılı Resmi Gazete tebliğine göre 1/1/2007 tarihinden itibaren gerçek kişilere kesilen faturalarda T.C. Kimlik Numarası yazma zorunluluğu vardır.


Saatler su geçirir mi?

Bu konu hakkında daha detaylı bilgi için lütfen Coliseum Saatlerde Su Geçirmezlik (Water Resistant) sayfamızı ziyaret ediniz.


Toptan satışınız var mı?

Bu konu hakkında daha detaylı bilgi için lütfen Toptan Satış sayfamızı ziyaret ediniz.


Saatlerin kordonları kararma yaparmı?

Ürünlerimizin kullanım talimatlarına uygun kullanılması durumunda bir sorun yaşanmaz. Buna rağmen yaşanabilecek herhangi bir problem, garanti kapsamı dahilinde 2 yıllık garanti çerçevesinde ücretsiz olarak giderilmektedir.

Ürünlerimiz işlevselliğinin yanı sıra, daha çok stil ve görselliği ön planda tutarak tasarlanmıştır. Bu düşünceler ile birlikte, insanların bunun için çok masrafa girmeden, dilerlerse her gün başka bir tarz saat kullanmaları için, ürünlerimizin olabildiğince en cazip fiyatlarla satılmasını planladık. Biz müşterilerimize, “Her gün tarz giy” sloganımız çerçevesinde tasarlanan saatlerimizi, aralıklarla başka modellerimiz ile değişimli olarak kullanmalarını tavsiye ediyoruz.


Saatlerin içlerindeki göstergeler çalışıyor mu?

Saatlerin içlerindeki kronograflar işlevsel değildir, görsellik katmak amacı ile tasarlanmıştır. Fakat takvim fonksiyonu olan saatlerimizde, takvim işlevi çalışmaktadır.